کاریابی-مشاوره شغلی
تجارت همیشه به تو احتیاج دارد
کار پیش روی شماست
کاریابی طاهر گستر کاریابی طاهر گستر کاریابی بابلسر
  پیش از آن که کاری بکنی ، باید کسی باشی . گوته  

با عنایت به خداوند متعال و درود بی پایان به همه آنانی که در راه رسیدن به کمال انسانی در تلاشند به انسانهایی که تنها دغدغه شان برپایی عدالت است و دراین راه همواره ثابت قدم واستوارند .

موسسه کاریابی طاهرگستر شمال با شعارکوشش همگانی برای ریشه کنی بیکاری وبرقراری عدالت واقعی که آرزوی همه آزادمردان دنیاست ، در سال 1385 پا به عرصه این تکاپو گذاشته و فرازو فرودهای زیادی را در این مدت تجربه کرده است .

این موسسه به مدیریت رضا سوادکوهی دارای مدرک کارشناسی و حداقل 11 سال تجربه درمسائل کارگری و کارفرمایی (5 سال به عنوان مدیر ستادی یکی ازشرکت های صنعتی و 6 سال مدیریت کاریابی فوق ) افتخار دارد ، درخدمت هموطنان و همشهریان عزیز در ایران ، استان مازندران و بویژه شهرستان بابلسر باشد ، و دراین راه پرمسئولیت ، دلهای بسیاری را شاد کرده و توانسته تا حد بضاعت از این مسئولیت مهم، دفاع منطقی داشته باشد . البته بواسطه پاره ای مشکلات کلان جامعه گاها قصوراتی نیز دیده می شود .

کاریابی طاهرگستر شمال اولین کاریابی غیر دولتی شهرستان بابلسر، در آبانماه سال 1385 رسما کار خویش را  در  مشاوره و ثبت نام کارجویان  ، معرفی نیروی کار  و  بکارگماری نیروهای ساده و متخصص  ، اجرای معافیتهای بیمه ی تامین اجتماعی  (ماده 80 ) ، مشاوره در اجرای طرح های خود اشتغالی ، مشاوره دراجرای طرح های کارآفرینی و زود بازده ، مشاوره درخصوص روابط کار و عقد قراردادها ، تنطیم چارت سازمانی و پروپوزال شرکتی  و سایر امور مرتبط  ،  آغاز کرده و تا بحال توانسته با بیش از700  شرکت صنعتی ،  کارگاههای صنعتی ، موسسات  و اصناف  مختلف در ارتباط  مستقیم باشد و نیروهای زیادی را دررده های مختلف سنی و تحصیلی به کارفرمایان متقاضی ، معرفی نماید.

تمام تلاش ما جلب رضایت شما عزیزان است واز خداوند متعال می خواهیم دراین راه یاری مان کند.
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کاریابی طاهر گستر شمال می باشد طراحی و برنامه نویسی شرکت بهین اندیش خزر